Ja si vallëzon kjo vogëlushe me këngën e Bebe Rexhës! (VIDEO)

By

Ditë më parë ajo publikoi këngën e re në kanalin zyrtar në Yotube.

Dhe në vetëm një javë, ajo ka bërë mbi 10 milionë e gjysmë klikime në këtë kanal.

Bebe Rexha, tani ka filluar të marrë video të shumta nga fansat e saj, të cilët vallëzojnë me këngën “The Way I are”.

Por së fundmi, Bebe Rexha ka publikuar një vogëlushe amerikane, e cila vallëzon tejet bukur me këngën e artistes me prejardhje shqiptare.

“E di që së fundmi ju kam publikuar shumë video të fansave të mi, mirëpo videot kanë qenë mahnitëse. Dhe kjo vajzë këtu, po që di të vallëzojë”, ka shkruar Bebe Rexha në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm