Ja si kush zgjodhi të ishte Kiara Tito për Halloween

By

Prezantuesja e njohur shqiptare, tashmë me kanal të sajin zyrtar në YouTube, ka vendosur se kush do jetë për këtë Halloween.

Ajo zgjodhi të maskohej si e famshmja e familjes Kardashian/Jenner, Kylie Jenner – dhe këtë e bëri të ditur me anë të anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

View this post on Instagram

@kyliejenner this Halloween 🕸what about you guys? #riseandshine

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito) on

Ndryshe, nëse nuk e dini, moderatorja ka nisur të realizojë video të ndryshme në YouTube ku po grumbullon goxha shumë shikime.

Ajo deri tani ka treguar se si grimohet vetëm, çfarë fshihet para dhe prapa Instagramit dhe shumë gjëra të tjera interesante./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm