Ja si ka zgjedhur të duket Andrra e Sinanit në festën e Medës (FOTO

By

Ajo është ndër nuset më të famshme të estradës.

Dasma e saj u bë madhështore dhe mori dhenë në çdo anë.

Dhe tani, Andrra Destantit, gruas së këngëtarit Sinan Hoxha, i ka aedhur koha ta lajë borxhin.

Në festën e synetisë së djemve të Medës ajo thjesht po shkëlqen.

Me një fustan të praruar, Andrra ka nxjerrë në pah elegancën e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm