Blero ia shpreh ndjenjat ‘të dashurës’ së tij

By

Çdo herë që përmendet emri ‘Blero’ si në media e gjithashtu edhe në publik krijohet një vëmendje mjaft e madhe.

E natyrisht çdo veprim i tij shndërrohet në një lajm pasi që tashmë është bërë me interes mjaft të madh jeta e tij private dhe publike.

Sa i përket pra jetës private artisti ka kohë që është në një lidhje me bukuroshen Afrona dika teksa jo pak herë kemi parë kur ai i shprehte haptazi ndjenjat asaj.

E fjalë dashurie ai zgjodhi të shkruaj edhe sot por ato dedikohen tashmë për dikë krejt tjetër.

Artisti zgjodhi profilin e tij në instagram për t’i shkruar disa fjalë për “të dashurën” e tij siç e quan ai por këtë herë muzikën teksa po i’u përcjellim fjalët e shkruara”Ti me ben njeri ma te mir, ti me plotson ne total, pa ty asgje nuk do te kishte kuptim. Ti me jep forcen dhe guximin te mbijetoj gjithcka. Vetem ty dhe permes teje mund te jem vetvetja. E dashura MUZIKA IME ❤️”. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm