Ja si e uron Teuta motrën e saj, Bubulinën

By

Teuta Krasniqi ka uruar motrën e saj Bubulinën me rastin e ditëlindjes.

‘Per me shkru nje urim per ty, m’duhet me qel pjesen ma te paster e me te dashur te zemres tem, sepse qaty te mbaj. Motra jem, picrra jem, Stjuarti jem, Urime Ditelindja. Pac shendet, shume dashni, mbaresi dhe krejt te mirat e kesaj bote. Je person qe me prezencen dhe energjine tende, i bon njerezit perreth vetes me te mire dhe me te lumtur. Te duam pa kufi, Tara dhe une:-) ❤️❤️❤️ BubulinaTaraTeuta’ – është shprehur Teuta në Instagram.

Ndryshe, Bubulina dikur një prej këngëtareve më të pëlqyera me hite të shumta tani në planin profesional është konsulle e Kosovës në ambasadën e shtetit tonë në Bullgari. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm