Ja si duket Dhurata Dora pa pikë grimi! (FOTO)

By

Ajo është një ndër këngëtaret që së fundmi, me ndryshimet në stil është shndërruar në një ‘trend-maker’.

Çdo paraqitje e saj në videoklipe, koncerte dhe intervista shoqërohet me vërshim fotosh në rrjete sociale dhe etiketime nga fanse të shumta që duan të duken si ajo.

Por, Dhurata Dora nuk hyn në grupin e femrave që nuk e bëjnë as edhe një hap të vetëm përtej shtëpisë pa grim.

Në një foto të postuar nga vetë këngëtarja në Snapchat, shihet se ajo ka vendosur të jetë plotësisht natyrale në rrugën e saj, Dj Geek e Labinot Tahirit për në Zvicërr ku mbrëmë performuan për shqiptarët atje.

Dhurata duket mjaft mirë edhe në këtë formë. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm