JA SI DUKET ARGJENTINA NË 6 MUJORIN E SHTATËZANISË!

By

Argjentina Ramosaj tashmë ka arritur në 6 mujorin e saj të shtatëzanisë.
Këngëtarja po ushqehet shëndetshëm madje si një nënë e ardhshme po
frekuenton ambientet me ajër të pastër dhe e gjitha kjo për të mirë të foshnjës së saj
Ramosaj së fundmi ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram ku shihet
me bashkëshortin e saj.
Përpos burrit ajo që vihet në pah në këtë fotografi është barku i saj i fryer dhe
dëshira e zjarrtë e çiftit për ta takuar pasardhësin
“Nuk mund të presim të takojmë djalin tonë” – ishte shkrimi që shoqëronte këtë
postim./Prive.al/.

Artikuj të ngjashëm