Ja sa vjeç u bë Noizy sot!

By

Reperi nga Shqipëria Noizy, sot feston ditëlindjen.

Ai mbushi 32 vjet.

Karriera e tij deri tani është goxha e gjatë.

Noizy numëron shumë hite deri tani dhe u bë njëri prej reperëve më të pëlqyer në shqiptari.

Përveç kësaj, artisti është njëri prej shqiptarëve me mbi 1 milion ndjekës në Instagram aty kur merr mijëra pëlqime dhe shumë komente.

Projektet e tij të fundit janë ‘Toto’ me Raf Camora dhe ‘Parku i Lojrave’ me Ghali, të dy artistë të huaj.

Urime Noizy, u bëfsh 100./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm