Ja sa para fiton DJ personal i Noizyt! (FOTO)

By

Reperi i njohur, Noizy, ka kohë që ka arritur majat e suksesit të tij teksa po shihet super i angazhuar me mbrëmje muzikore nëpër vende të ndryshme.

Aq të mëdha janë kërkesat sa që artisti arrin që në vetëm një mbrëmje të performojë në dy vende të ndryshme.

E angazhimet e tilla natyrisht që kanë edhe përfitime të shumta materiale e këtë e konfirmon edhe vetë reperi në profilin e tij në Instagram ku thotë se edhe DJ i tij arrin të përfitojë  më tepër se shumë artistë tjerë.

Këto shifra të mëdha përfitimesh janë arritur falë punës së palodhshme të tij dhe grupit OTR e natyrisht se edhe sukseset e tilla do i përjetojnë së bashku. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm