Ja sa kushton makina e sapo blerë nga Era Istrefi! (FOTO)

By

Senzacioni i muzikës pop siç po e quajnë popujt tjerë këngëtaren Era Istrefi e cila me projektin e saj “Bonbon” arriti të depërtojë edhe përtej kufijve shqipfolës duke u bërë e njohur ndërkombëtarisht.

Falë punës së madhe që ajo bëri për disa vite arriti që me sukseset e saj të përfitojë një kontratë me Sony Music të cilët do të përkujdesen tash e tutje për karrierën dhe projektet e reja të këngëtares.

E pas gjithë këtij rrugëtimi e këtyre sukseseve Era vendosi ta “shpërblejë” veten me një makinë super luksoze të tipit Range Rover.

Por a e keni pyetur veten se sa kushton blejra e fundit e këngëtares?!

Prive.al ka hulumtuar disa website që kryejnë shërbime të shitblerjes dhe ka gjetur se një makinë e tillë kushton hiç më pak se 48.000 € natyrisht nëse ajo është blerë e re.

Më poshtë mund të shikoni edhe një shembull konkret ku edhe tregohet mbi çmimin dhe karakteristikat e makinës. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm