Ja sa është rritur Victoria e Arta Bajramit (FOTO)

By

E njohur ndryshe se mbretëresha e R&B, Arta Bajrami ka vite që është aktive në skenën muzikore shqiptare.

7 është numri i albumeve të këngëtares teksa i pari ka mbushur 17 vjet që nga lansimi i tij.

Kohën e fundit ajo ka filluar të këndojë edhe nëpër dasma fushë kjo në të cilën duket se po ka sukses të madh.

Përveç anës profesionale Arta nuk ka mbetur prapa as në jetën private teksa ka tash e disa vite që është e martuar dhe është gjithashtu edhe nënë e një vajze me emrin Victoria.

Vitin e kaluar ajo edhe albumit të saj i vendosi emrin e vajzës “Victory” të cilin e publikoi me disa këngë solo e bashkëpunime.

Vajza ka mbushur disa vite dhe tashmë kafilluar edhe shkollën e se sa është rritur ajo tregojnë këto fotografi të publikuara nga këngëtarja. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm