Ja sa është rritur vajza e Miriamit dhe Albanit! (FOTO)

By

Erdhi në jetë si fryt i dashurisë shumë vjeçare me 28 Nëntor.

Vajza e Alban Skënderajt dhe Miriam Canit, çiftit më të dashur të skenës shqiptare i begatoi jetën dyshes duke iu dhënë epitetin e të qenurit prind.

Nga lindja, Miriami dhe Albani i janë përkushtuar totalisht vajzës duke kaluar kohë të vazhdueshme me të, shpeshherë edhe duke ndarë momente me fansat por deri në një nivel të caktuar.

E sot, këngëtarja ka postuar një imazh ku shihet me të bijën Ameli, duke shikuar televizor.

Ky imazh është ndoshta më i qarti i vajzës e cila që nga lindja, fytyrën kryesisht e ka pasur të paekspozuar në rrjete sociale. /PRIVE.AL

 

Artikuj të ngjashëm