Ja sa është rritur vajza e Lyrical Son (FOTO)

By

Përveçë se shumë i suksesshëm në karrierën e tij prej reperi,  Lyrical Son ka ditur të jetë edhe shumë i prerë sa i përket jetës së tij private.

Prej kohësh ai ëshë i martuar dhe ka edhe një fëmijë.

Kështu, për reperin e hiteve të shumta sot duket të jetë një ditë mjaft e veçantë, ai këtë na e ka treguar vetë përmes llogarisë së tij në Instagram.

Kjo për faktin se ai është parë nën shoqërinë e vajzës së tij, Evës, e cila çdo ditë e më shumë po shoqëron të atin e saj. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm