Ja sa është rritur djali i Saranda Shalës dhe Da Ghost

By

Shtatori i vitit 2015 për modelen e njohur Saranda Shala dhe bashkëshortin e saj, reperin Da Ghost do mbetet përherë në kujtesë.

Për herë të parë, çifti u bënë prindër të një djali që erdhi si fryt i dashurisë së kurorëzuar me martesë.

Por nga momenti kur Prive ju solli foton e parë të Sarandës me Atisin, katër muaj më parë, vogëlushi është rritur mjaft shumë.

Këto janë disa foto të tij me nënën dhe babain të cilëve pa dyshim gjatë këtyre katër muajve të fundit u ka dhënë një dimension tjetër të jetës me epitetin e të qenurit prind. /Prive.al/

1452623033378

1452623099865

14526229224471452623153750

1452623212019

Artikuj të ngjashëm