Ja pse modelet Bella dhe Gigi Hadid kanë një supermama

By

Yolanda Hadid është një grua që ka arritur shumë në jetën e saj profesionale, por ajo është gjithashtu një nënë, dhe kjo është puna më e rëndësishme që ajo ka pasur ndonjëherë. Ajo ka tre fëmijë, Gigi, Bella dhe Anwar (tani i dashuri i Dua Lipës), me ish-burrin e saj, Mohamed Hadid, dhe të gjithë fëmijët e saj kanë zgjedhur të krijojnë shtigje në industrinë e modelimit (megjithëse Anwar nuk është aq i njohur sa motrat e tij më të mëdha, në më pak, akoma).

Related image

Pasi ka punuar si modele vetë për dekada, Yolanda e kupton industrinë dhe ndoshta ka disa lidhje, kështu që ajo ndan njohuritë e saj me fëmijët e saj, dhe ajo është personi i parë që feston sukseset e tyre. Por, për dallim prej disa nënave të tjera të personave të famshëm, ajo nuk është një menaxhere për ta, dhe thekson se marrëdhëniet më të rëndësishme janë ato në shtëpi.

Yolanda është një grua, fëmijët e së cilës janë gjithçka për të, madje ajo ka thënë se të qenurit nënë ndjehet si “arritja më e madhe” në jetën e saj. Fëmijët e saj nuk mund të kishin kërkuar një person më të mirë për t’i rritur ato, pasi ato shpesh janë shprehur në postime të ëmbla në mediat sociale. Ajo është afër të gjithë fëmijëve të saj!

Ajo gjithnjë suporton lidhjet romantike të fëmijëve të saj

Image result for yolanda and her daughter's boyfriend

Ajo ishte e kujdesshme që vajzat e saj të mos përfundonin rivale në industrinë e njejtë

Related image

Fëmijët e Yolandës i referohen asaj si shoqja më e mirë e tyre

Image result for yolanda hadid old pictures

Ato janë gjithmonë bashkë në event të çfarëdo lloj rëndësie

Image result for yolanda and her daughters

 

 

Artikuj të ngjashëm