Ja pse Kanye West u paralajmërua që të qëndronte larg Kim Kardashian para se të martohej

By

Sot, Kanye West dhe Kim Kardashian West janë të martuar dhe kanë katër fëmijë, por çifti pothuajse për pak sa nuk u bënë bashkë, pasi Kanye u paralajmërua të qëndronte larg yllit të realitetit TV.

Kjo është arsyeja që reperit iu tha që ai nuk duhet të vazhdonte lidhjen me Kim Kardashian dhe pse ai zgjodhi të mos i dëgjonte këshilltarët e tij.

Të dy u takuan për herë të parë një dekadë para se të fillonin të shiheshin me njëri-tjetrin.

“Kam takuar Kanye në 2002,” shpjegoi Kim. “Ai do t’i pyeste të gjithë ata që kush isha unë, dhe ata gjithmonë thoshin si‘ Oh, ajo ka një të dashur. “”

Ata mbetën miq me kalimin e viteve, por asnjëherë nuk filluan lidhje pasi ata rreth Kanye i thanë që nëse shoqërohej me yllin Keeping Up with the Kardashians do të ishte i keq për imazhin e tij dhe mund të dëmtonte karrierën e tij.

Kim Kardashian and Kanye West

Pavarësisht nga ato që po thoshin të tjerët, Yeezy kishte formuar mendimin e tij për Kim dhe ishte i vendosur të njihej me të.

“Sa herë që isha rreth saj ose e shihja atë, ishte një tërheqje magnetike ndaj kësaj force të energjisë,” tha Kanye për THS.

Artisti hip-hop vazhdoi ta përshkruaj gruan e tij tani si “të pastër”, “të lumtur”, “të dashur”, “guximtare” dhe “të fortë”.

Image result for kim kardashian wedding

 

 

Artikuj të ngjashëm