Ja pse Gresa Behluli nuk e bën publik të fejuarin

By

Në intervistën që e solli komplet në një dimension tjetër të cilin nuk e hasim shpesh, Gresa Behluli këtë të Shtunë në Prive shpalosi shumë gjëra nga vetja.

Gazetarja Maki Bajrami e pyeti këngëtaren e njohur se a grindet me Shkurtën, kur e ka ndërmend të martohet dhe a ka ndonjë shoqe të ngushtë nga estrada.

Gresës iu kërkua mes tjerash që të jap një mendim për kolegun e saj humanitar Labinot Tahiri – Labin teksa pyetjet pak më të nxehta ishin gjithashtu të pashmangshme.

Në pjesën që përbën interes të madh për publikun, Gresa tregoi edhe pse nuk e bën publik të fejuarin të cilin se kemi parë kurrë me këngëtaren.

Detajet ju sjell videoja e rubrikës 60 Sekondëshe në Prive.

Artikuj të ngjashëm