Ja pse Elhaida Dani pauzoi nga skena e muzikës shqiptare

By

Prurjet muzikore nga Elhaida Dani për tregun muzikor shqiptar kanë ndaluar tashmë dy vite.

“E ngrirë” është kënga e fundit e prezantuar në Festivalin ‘Kënga Magjike’ në vitin 2017.

Por me se po merret ajo dhe a e ka ndërmend t’i kthehet muzikës me projekte të reja, zbulojini në materialin e videos së mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm