Ja për çfarë është më së shumti krenar moderatori i njohur shqiptar

By

Shoumeni i njohur Besim Dina të shtunën ishte protagonist i rubrikës më të shkurtër por edhe më provokative në Prive, intervistën 60 sekondëshe.

Moderatori i ‘Oxygen’ iu përgjigj shumë pyetjeve teksa disa prej tyre, pashmangshëm përfshinin edhe çështjen e martesës.

Mirëpo për një gjë është më së shumti krenar, dhe Dina thotë se është krenar për “papërkulshmërinë’.

Për intervistën e tij më të shkurtër ’60 sekonda’ të Prive, ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm