Ja me kë po e sjell Nora duetin!

By

Të shtunën në Prive iu njoftuam që këngëtarja Nora Istrefi ka finalizuar një tjetër bashkëpunim, që do të mbaj titullin “Tymi i dashnisë”.

Fillimisht, nuk u bë i ditur emri, teksa tani mësojmë se është fjala për kantautorin Irkenc Hyka i cili para pak kohe solli duetin me Danin.

Irkenci mori popullaritet të madh nga dueti me Xhensila Myrtezaj për këngën “Si të jem mirë”.

Numërimi prapa për këngën e Norës dhe Irkencit ka nisur, teksa Prive ka kuptuar që Nora ka dhe një tjetër duet gati./Prive.al

A post shared by Irkenc Hyka (@irkenc.hyka) on

Artikuj të ngjashëm