Ja me kë do sjell bashkëpunim Uki Latifi

By

Nga kompania Elephant pos trios së Bleros me Nurteel dhe Alex do të prodhohet edhe një tjetër duet.

Uki Latifi i njohur si Soulkid do të vij sërish në bashkëpunim por këtë herë ai është bërë bashkë me një reper.

Mc Beka është emri i cili do të jetë pjesë e këngës së Soulkid.

Për Bekën ky është bashkëpunimi i parë pas disa vitesh solo. Projekti i fundit i reperit ishte ‘Zhag’. /PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm