Ja me cilin këngëtar të njohur botëror do të bashkëpunojë Ardian Bujupi në projektin e ri (FOTO)

By

Këngëtari i njohur, Ardian Bujupi, jo rrallë herë ka ditur të na befasojë me projektet e tij të cilat kanë ditur të kalojn edhe kufijtë shqipfolës.

Pas disa këngëve mjaft të suksesshme Ardiani duket se ka gati prodhimin e ri i cili nuk do të jetë solo.

Bujupi pritet të bashkëpunojë me këngëtarin e njohur Mohombi si dhe reperin Big Ali me të cilin projekt të përbashkët kishte edhe vite më parë.

‘Kiss Kiss’ do të titullohet prurja e re e cila sipas një paralajmërimi të vetë këngëtarit në Instagram shumë shpejtë do të jetë e gatshme për publikun. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm