Ja kur publikohet projekti i ardhshëm i Taynas (FOTO)

By

Veç tri projekte, por shumë e famshme…

Tayna, tashmë ka bërë me dije kur do të publikohet kënga e saj e radhës.

Përmes opsionit pyetje/përgjigje që e ka mundësuar Instagrami, reperja e re është pyetur nga fansat në lidhje me projektin e ri.

Ajo tha: ‘muajin e ardhshëm ndoshta’.

Tayna u bë e njohurme ‘Columbiana’ në bashkëpunim me Don Phenom më pas ‘Shqipe’ dhe së fundmi ‘Fake’.

Të trija këto këngë kanë miliona klikime në youtube dhe janë pritur jashtëzakonisht mirë nga publiku.

Përveç kësaj, artistja ka rritur më shumë se 300 mijë ndjekës në Instagram dhe e ka verifikuar për njëkohë shumë të shkurtër./Prive.al

Artikuj të ngjashëm