Ja kujt ia atribuon Edona Llalloshi pamjen e saj shumë rinore

By

E kemi parë teksa rritej si person dhe si artiste në skenë, dhe pamja rinore e Edona Llalloshit nuk mundet të mohohet.

Këngëtarja shumë e dashur 40 vjeçare gjithnjë shfaqet e kuruar dhe e freskët në pamje.

E ftuar në Prive për rubrikën “Kutia e pyetjeve”,  këngëtarja iu përgjigj pyetjeve të fansave.

Si arrin që ajo të mbajë freskinë e saj dhe të duket gjithnjë më e re se që është, ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm