Ja ku po i kalon pushimet Ermali me familje

By

Krahas angazhimeve të shumta që ka me muzikën e koncertet, ai gjithmonë e ndanë kohën për të qenë pranë familjes.

E nuk ka se si të mos jetë afër asaj familjeje të mrekullueshme që ka.

Këngëtari Ermal Fejzullahu, ka shkuar për pushime me gruan e tij Arianën dhe tre fëmijët e tyre, në një resort luksoz në Turqi.

Ata kanë publikuar imazhe nga vendi ku po i kalojnë pushimet, dhe duket të jenë të lumtur nën shoqërinë e njëri tjetrit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm