Ja çka thotë Alban Skënderaj një natë para koncertit madhështor

By

Nesër në mbrëmje do të mbahet koncerti i Alban Skënderajt në Prishtinë.

Këngëtari ka organizuar koncert madhështor në sallën 1 tetori ku pritet të mblidhen adhuruesit e muzikës së tij.

Por çfarë thotë ai një natë para shfaqjes së madhe?

Ai hyri në Instagram për të postuar një fotografi nga provat dhe për të shkruar: “Prishtina në flakë. Nesër ose kurrë”.

Ky koncert quhet “Hapësira e një ëndrre”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm