Ja cilin reper jashtë ‘Baba Stars’ e ftoi Geti në dasmë (FOTO)

By

Jashtë label’it të tyre, ata rrallë herë kanë ndonjë mik me të cilin ndajnë të njëjtin profesion.

Por mesa duket, shkëndija miqësie ka në mes dy reperëve shqiptarë, edhepse në label nuk janë bashkë.

Për dasmën madhështore që po na prêt, ku do kurorëzojnë dashurinë e tyre reperi Getoar Selimi dhe e dashura e tij Marina Vjollca, është ftuar edhe njëri ndër reperët me të cilët Geti ka edhe një bashkëpunim.

Një ftesë nga ato të vecantat që janë realizuar për dasmën e dyshes Selimi-Vjollca, i ka shkuar edhe Stresit, ndërsa ky e ka publikuar i lumtur ftesën në profilin e tij në Instagram.

Çifti do martohet me 10-të shtator në Shqipëri, e jo ashtu siç u aludua në Prishtinë, në një ceremoni buzë detit në Gjirin e Lalzit. /Prive.al

Tout mes voeux de bohneur ! Que dieu vous protège… #confirmed @marina_vjollca @ghettogeasy ????

A post shared by Me Fal Ft Anxhelo ?? new ? (@stresi) on

Artikuj të ngjashëm