Ja çfarë thotë këngëtarja e njohur për të pasurit “fëmijë të dytë”!

By

Ajo është ndër zërat më të veçantë shqiptarë dhe rrallë herë e shohim në projekte muzikore.

E përfaqësoi Shqipërinë në Eurovizion gjatë vitit të kaluar dhe e ka provuar edhe punën e moderatores.

Eneda Tarifa që ka 20 vjet karrierë në skenën muzikore e po ashtu kishte përvojë edhe në televizion.

E angazhuar gjatë tërë kohës, ajo është edhe nënë e një vajze për të cilën në një intervistë për Prive, thotë se e ka parë shumë pak për shkak të angazhimeve të tepërta.

Mirëpo për momentin ajo nuk po planifikon ndonjë motër ose vëlla për vajzën e saj, për shkak se sipas saj të bësh dhe të rrisësh edhe një fëmijë nuk është punë e lehtë. /Prive.al

Ndiqeni të plotë intervistën në linkun më poshtë:

Artikuj të ngjashëm