Ja çfarë po përgatit Blero për fansat e tij

By

Në edicionin e fundit të kësaj të shtune për Prive, në “Të pathënat e javës” u zbulua se cfarë po përgatit Blero, e që është shumë e veçantë për tregun tonë.

Kur vie puna të lancimi sa më i mirë i këngëve, padyshim që idetë kreative të Bleros janë të të shpeshta.

Blero do të publikojë gjashtë projekte muzikore të cilat do të publikohen në formë narracioni e videoklipet do kenë frymë seriali. I gjithë ky projekt është punuar në heshtje deri më tani dhe është i pari për tregun shqiptar.

Se çfarë temash do të trajtojë do na e zbulojë vet Blero shumë shpejtë.

“Të pathënat e javës” mund ta ndiqni të tërën më poshtë:

 

Artikuj të ngjashëm