Ja çfarë do të ndiqni këtë të shtunë në Prive

By

Kjo javë në Prive, vjen e nxehtë dhe me plot materiale ekskluzive.

Kësaj radhe S4MM rrëfen gjithçka…

Në intervistën pikante “60 sekonda”, vjen këngëtarja Kanita dhe Bim Bimma vjen në rubrikën “Qitja pikën”.

Këto e shumë të tjera vetëm në Prive. Ndiqeni promon më poshtë:

Ndiqeni në ora 19:00 në Klan Kosova me Liberta Spahiun, e po ashtu live edhe në Youtube në kanalin zyrtar të Prive. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm