J Lo nuk ndjen presion për martesë me Alex

By

Këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez, shumë shpejt pritet të martohet me të fejuarin e saj, Alex Rodriguez.

Lopez ka thënë se nuk ndjehet aspak në presion rreth kësaj martese, transmeton Klan Kosova.

50 vjeçarja e ftuar tek emisioni i Oprah Winfrey tregoi se lidhja e saj me Alex është shumë më ndryshe se sa martesat e saj të më hershme.

Lopez ka qenë e martuar  tre herë me Ojani Noa, Cris Judd  dhe Marc Anthony.

Artikuj të ngjashëm