Iu bllokuan llogaritë bankare por Loredana habit me lëvizjen e fundit

By

Para pak ditësh, mediat zvicerane kanë bërë të ditur se Loredanës i janë bllokuar llogaritë bankare.

As kësaj radhe, rep-artistja e famshme nuk reagoi madje ajo nuk e ka ndërmend të ndalet me projekte muzikore.

Së fundmi, artistja ka lënë të kuptohet se shumë shpejtë do të sjellë një këngë të re.

Ajo publikoi një fotografi në rrjetin social Instagram, aty ku është shumë e ndjekur, ku shihet me një pamje pak më ndryshe dhe shumë telefona prapa saj.

Loredana nuk dha detaje por pritet që kënga të dalë së shpejti./Prive.al

Afera ‘Loredana’: Kjo është lëvizja e fundit nga autoritetet e Zvicrës

Artikuj të ngjashëm