Ish-konkurrenti i “Për’puthen” na prezanton me të dashurën e re

By

Arsim Abduli nuk pati një qëndrim të gjatë në “Për’puthen”, mirëpo babai i një djali u diskutua shumë për raportet që krijoi brenda.

Ai pati një histori të shkurtër dashurie me Ana Lleshin por gjithçka përfundoi akoma pa nisur mirë.

Por ditët e “Për’puthen” dhe Ana i përkasin të kaluarës tani që ai është i lumtur në krahët e një gruaje tjetër.

Ish-konkurrenti publikoi edhe fotografinë e parë me të dashurën e tij 21 vjeçare. Në intervista të mëparshme ai ka zbuluar se ajo jeton në Gjenevë dhe se të dy janë shumë të lumtur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm