Ish-i i Kardashianëve grushton një njeri (VIDEO)

By

Është publikuar një video e ish të dashurit të Kourtney Kardashian, Younes Bendjima, duke e rrahur një burrë jashtë një klubi nate. Sipas TMZ-së, ngjarja ka ndodhur në muajin mars.

Pamjet e shfaqin Younes në shoqërinë e Drake dhe yllin e NFL Odell Beckham Jr.

Grupi duket si del nga dera e pasme në orën 2:15 të mëngjesit në Calif dhe Younes shihet se si befas fillon ta grushtojë disa herë një njeri, transmeton Klan Kosova.

https://m.youtube.com/watch?v=-5eCphGYwdE

Artikuj të ngjashëm