Ish i dashuri dhe bashkëshorti aktual i Nicki Minaj, futen në sherr mes vete

By

Meek Mill, ish i dashuri i reperes Nicki Minaj u fut në sherr me bashkëshortin e saj të tanishëm Kenneth Petty.

Sherri ndodhi të premten në dyqanin e veshjeve luksoze Maxfield në West Hollywood, ku  Meek Mill u takua me ish të dashurën tij dhe partnerin e saj aktual. Është e paqartë se kush ishte atje së pari, por pavarësisht kësaj, situata u nxeh.

TMZ arriti të sigurojë një video, dhe ju mund të shihni Meek në të bardhë duke u mbajtur mbrapa duke u largua nga dyqani me ekipin e tij të sigurisë dhe djemtë që punojnë për butikun. Në sfond, ju dëgjoni qartë zërat e Nicki-t dhe Kenneth.

Artikuj të ngjashëm