Ish e dashura e Seldit, ia ‘mbath’ drejt Greqisë për pushime!

By

Së fundmi zuri vend në mediat rozë me raportimet për ndarjen me këngëtari Seldi Qalliu pas një lidhje të gjatë por bukuroshja Dafina Zeka, po e vazhdon jetën normalisht.

E bija e gazetarit të njohur Milaim Zeka, i ka lënë anash punët dhe angazhimet e mëdha në rrugëtimin e ngjitjes në karrierë për disa ditë pushimesh.

Siç po veprojnë shumë fytyra publike, edhe Dafina ka zgjedhur Greqinë për t’i mbushur bateritë, normalisht jo vetëm.

Zeka po shoqërohet nga familja e saj e ngushtë, babai dhe motrat dhe miq të familjes. Fotot nga destinacioni ku familja po pushon, nuk kanë munguar. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm