Ish e dashura e Ardianit pjesë e klipit të tij

By

Këngëtari Ardian Bujupi pas këngës në shqip dhe asaj në gjuhën gjermane ku në spot ishte futbollisti Shkodran Mustafi është në përgatitje të një tjetër projekti.

Bëhet fjalë për një këngë në gjuhën gjermane, klipi i të cilës ka përfunduar.

Ky projekt flet për rrugëtimin e tij deri më sot por në në video do të ketë diçka interesante.

Ish e dashura e tij Zazou që u takuan në DSDS do të jetë pjesë e klipit që do të publikohet shumë shpejt. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm