Ish-deputetja e njohur e Kuvendit po bëhet sërish nënë

By

Kësaj radhe, kalojmë pak tek politika.

Ish-Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu do të bëhet sërish nënë për afro dy muaj.

Këtë e kanë konfirmuar burime të Prive pranë anëtares së kryesisë së Lëvizjes Vetevëndosje.

Teksa mediat shkruajnë mbi përgjegjësitë e reja që e presin Haxhiun në qeverinë e re, duket se paralelisht, përgjegjësi e presin ish-deputeten edhe në aspektin e familjes.

Kujtojmë se ish-ministrja dhe bashkëshorti i saj, Alban Krasniqi janë prindër të dy djemve, Malit dhe Tomorrit.

Artikuj të ngjashëm