Ish-bashkëshorti ka një urim për Adrolën

By

Teksa në botë sot shënohet Dita e Nënave, modelja shqiptare Adrola Dushi e ka shfrytëzuar rastin për një postim me disa fotografi ku shfaqet me Troin dhe nënën e saj.

‘E bekuar. Urime dita e nënave të gjithave’ – shprehet Dushi në postimin e bërë i cili është pasuar me një urim të veçantë.

 

View this post on Instagram

 

I’m blessed 🙏🏼 Happy mother’s day!!! 🌹

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

Ka qenë ish-bashkëshorti që i ka uruar këtë ditë nënës së djalit të tij.

Adrola dhe Adisi janë një prej rasteve shembull se si duhet mbajtur një raport korrekt mes dy ish-partnerëve edhe kur rrugët mes tyre për arsye të ndryshme, ndahen! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm