Ish-banorja e Big Brother në pritje të ëmbël

By

Interesimi për Big Brother gjithnjë ka qenë i madh në Shpipëri dhe trevat shqipfolëse.

Shumë nga banorët e shtëpisë së famshme kanë mbetur në kujtesën kolektive të gjithë atyre që e kanë ndjekur me ëndje.

Me siguri mbani mend Ilda Gegën e cila u mori zemrën shqiptaëve me bukurinë dhe sjelljen e saj.

Ilda jeton në SHBA prej  vitesh ku dhe ka gjetur aty dashurinë e jetës së saj, Christopher. Ata kanë një djalë së bashku dhe së fundmi Ilda ka ndarë edhe një lajm shumë të bukur me ndjekësit. Ajo do bëhet nënë për herë të dytë.

Ilda ka ndarë një foto në Instagram ku bie në sy barku i rrumbullakosur, teksa ka shkruar “Who runs the world? Girls!” Si duket tashmë ajo do mirëpres në jetë një vajzë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm