Ish-banorja e ‘Big Brother’ debuton si këngëtare (VIDEO)

By

Famën e mori dy vite më parë me hyrjen në ‘Big Brother’ ku spikati për shumë komponentë.

Fjala është për Armelën e cila diti  të mbajë mediat me sy drejtuar tek ajo për jetën private, fotot e nxehta dhe jo vetëm.

View this post on Instagram

#thirrem is coming out neserrrr 🔥 #staytuned ♥️ @diez_music

A post shared by ᴀ ʀ ᴍ ᴇ ʟ ᴀ (@armela_official) on

Por, bukuroshen nga tani e tutje do e kemi edhe më shpesh nëpër portale.

Ajo ka debutuar sot si këngëtare me një projekt të punuar nga Diez Music, pjesë e të cilit label është Armela.

Kënga mban titullin ‘Thirrëm’ dhe të plotë mund ta ndiqni më poshtë.

Na thoni përshtypjet tuaja për projektin i cili nis karrierën e Armelës si këngëtare. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm