Irkenc Hyka e Poni publikojnë ‘Dashni e vjetër’

By

Këtë pasdite është publikuar një tjetër projekt muzikor në bashkëpunim.

Irkenc Hyka, artisti shumë aktiv e i suksesshëm kohëve të fundit ka ‘goditur’ në shenjë me këngën në bashkëpunim me Ponin.

‘Dashni e vjetër’ mban emrin ky projekt muzikor i punuar nga Hyka e me tekst të Endrit Mumajesit.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja, a po ju pëlqen? /prive.al

Artikuj të ngjashëm