­Irkenc Hyka bëhet baba për herë të parë, këto janë detajet

By

Me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, këngëtari shumë i dashur, Irkenc Hyka ka ndarë një lajm të bukur.

Ai dhe partnerja e tij, Abi Fregjaj janë bërë prindër për herë të parë.

Në jetë erdhi një djalë që i lanë emrin Aian.

“Si në ëndërr me ty sot jemi zgjuar! Sa shume jemi lutur per ty, dhurata jone e Zotit, Aian! Na e ke cuar jeten ne dimension tjeter qe kur morem vesh egzistencen tende, dhe sot qe te mbajme ne duar e dime ca do te thote vertete te maresh fryme! Mami dhe babi do te duan, do te mbrojne, do te jepin cdo te mire te vetes per te gjithe jeten!”, shkroi Irkenc Hyka duke ndarë edhe një foto. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm