Interesimi i madh për koncertin detyron Alban Skenderajn të organizojë një natë të dytë

By

Interesimi i madh i njerëzve për koncertin recital të Alban Skenderajt në Tiranë, ka detyruar këngëtarin të organizojë edhe një natë të dytë.

Përmes rrjeteve sociale, artisti njoftoi se do të ketë një natë të dytë për të gjithë ata që duan të jenë aty për ta dëgjuar por jo edhe një natë të tretë, prandaj ka lutur të gjithë të nxitojnë për t’i blerë biletat.

“Te dashur miq.
Shume njerez me kane shkruar! Mbas shume kerkesave dhe sondazhit te fundit qe hapem vendosem te shpallim nje nate te dyte te koncertit, te nesermen, me date 28 shtator! Une sinqerisht cdo here jam i mrekulluar dhe mirenjohes pafund!
Biletat e koncertit do te dalin neser paradite, e shtune nga ora 09:00 e ne vazhdim.
Ju lutem brenda mundesive te mos vononi te siguroni biletat tuaja kete here pasi interesimi eshte i madh dhe eshte 100% e sigurt se nuk do te kete nje nate te trete!
Faleminderit te gjitheve”, ka shkruar ai poshtë fotografisë në Instagram.

“Nën yjet e Tiranës” mbahet më 28 shtator në Amfiteatrin e Liqenit me fillim të orës 20:30./Prive.al

View this post on Instagram

Te dashur miq. Shume njerez me kane shkruar! Mbas shume kerkesave dhe sondazhit te fundit qe hapem vendosem te shpallim nje nate te dyte te koncertit, te nesermen, me date 28 shtator! Une sinqerisht cdo here jam i mrekulluar dhe mirenjohes pafund! Biletat e koncertit do te dalin neser paradite, e shtune nga ora 09:00 e ne vazhdim. Ju lutem brenda mundesive te mos vononi te siguroni biletat tuaja kete here pasi interesimi eshte i madh dhe eshte 100% e sigurt se nuk do te kete nje nate te trete! Faleminderit te gjitheve! Biletat: Fizikisht: Në hyrje të Liqenit, ana e Gardës, ora 9:00 – 21:00 – Te Amfiteatri i Liqenit, ora 9:00 – 21:00 – Online në: www.pentagrami.al – Fizikisht: Në pikat EasyPay në gjithë Shqipërinë

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Artikuj të ngjashëm