Inspiruar nga Magjia: Ky është bashkëpunimi i ri i Rita Orës!

By

Rita Ora nuk ndalet së punuari. Jo vetëm që shfaqet dy herë në javë në ekranet televizive si anëtare e jurisë në spektaklin ‘The Masked Singer’ (Këngëtari i maskuar), por ajo ka realizuar një tjetër bashkëpunim me brendin e bizhuterive ‘Thomas Sabo’ për të dytë herë, inspiruar nga magjia.

Kjo është pjesë e koleksioni Pranverë/Verë nga ky brend dhe simbolizon bukurinë në jetë pavarësisht se gjërët mund të mos jenë perfekte.

“Pranvera krijon dëshirën për gjëra të reja e ndërsa trended e bizhuterive janë femërore, shkëlqejnë dhe janë të inspiruar nga magjia e kopshtit veror. Të kesh kurajon të jesh vetja dhe pamjen ta shfytëzosh për të dhënë mesazh” – është shprehur Rita Ora për këtë bashkëpunim të dytë

Rita Ora në koleksionin Pranverë/Verë të brendit Thomas Sobo

.

Në anën tjetër, Rita Ora është kthyer virale gjithandej për shkak të selfie-t nudo që ka publikuar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm