Ilir Deda kurorëzon dashurinë

By

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, deri vonë pjesë e Lëvizjes Vetëvendosje! Ilir Deda, ka kurorëzuar sot dashurinë e tij me profesoreshën e artit Donika Danuza.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Iliri në imazhin ku shihen duart e çiftit tashmë me unazë.

Nuk dihet nëse çifti ka organizuar ceremoni në praninë e të afërmve. Ndryshe, Iliri 40 vjeçar dhe Donika 43 vjeçare shpejt priten të bëhen prindër. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm