Ilda Bejleri pushton mediat italiane! (FOTO)

By

Atë që e bëri pak kohë më parë në mediat shqiptare duket se e bëri së fundmi edhe me mediat italiane.

Prezantuesja e njohur e sportit nga Shqipëria, Ilda Bejleri, ditët e fundit është shndërruar në një senzacion mediatik në Itali.

Mbulimi i ndeshjes së futbollit mes  Italisë dhe Shqipërisë i dha Ildës një mundësi që shumë media atje të shkruajnë të paktën nga një artikull për bukuroshen e cila punën e saj po e kryen në mënyrën më të mirë të mundshme. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm