Ilda Bejleri braktis Supersport-in

By

Është një ndër ikonat e Supersport. Megjithatë, Ilda Bejleri ka vendosur që të përmbyllë aventurën e saj televizive si prezantuese aty ku edhe u afirmua dhe ku mori famën.

Siç shkruan gazeta shqiptare Paloma, Ilda së shpejti do të merr timonin e drejtimit të një spektakli në Digitalb.

Por, bukuroshja mësohet se nuk do t’i ikë sportit në tërësi pasi edhe emisioni i ri do të sprovojë fytyra publike në fushën e aktiviteteve sportive.

Kujtojmë se Ilda falë punës së saj shpeshherë ka qenë objekt i medias për lidhjet e supozuara me futbollistë shqiptarë të cilat asnjëherë nuk u vërtetuan. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm