I realizohet dëshira vogëlushës që kërkoi nga Babadimri takim me Ledri Vulën

By

Në prag të festave të fundvitit, një vogëlushe ka kërkuar nga Babadimri një takim me Ledri Vulën.

Ka qenë reperi ai i cili e ka publikuar letrën të cilën vajza ia kishte shkruar babadimrit.

Ai kërkoi nga ai takim me artistin pasi këtë vit është sillur shumë mirë – dhe dëshira iu realizua.

Ledri ka takuar vajzën në fjalë madje ka realizuar edhe një fotografi me të.

“Fëmijë bëhuni të mirë. Të gjitha dëshirat do të realizohen”, ka shkruar Vula./Prive.al

View this post on Instagram

Kids be good. All the wishes will come true. ❤️

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Artikuj të ngjashëm