I këndon vuajtjes e dashurisë, por a është në lidhje Yll Limani? (VIDEO)

By

Baladat e tij të dashurisë, të bëjnë të mendosh se këtij djali ia kanë thyer zemrën 100 herë.

Yll Limani i ka fituar zemrat e publikut, duke servuar për ta origjinalitet dhe këngë të punuara me shumë pasion, e mbi të gjitha me tekste që prekin thuajse secilin që e dëgjon.

I ftuar në emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova, në një intervistë me nikoqirin Alaudin Hamiti, Ylli ka deklaruar se nuk është në lidhje dashurie.

“Nuk jam në lidhje. Vet nuk rri, kam shoqëri dhe i kam momentet e mia”, ka thënë ai.

Ndërsa i pyetur se çfarë duhet të ketë vajza që do e merrte vëmendjen e tij, Ylli thotë: “Jam shumë i fokusuar në muzikën time. Gjithçka tjetër është shpërqendrim”. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm